Počet položek: 0 0,- Kč

Balení, sada filtrů USK11 pro vysavač UltraFlex

Tato základní sada obsahuje jeden omyvatelný jemný prachový filtr, jeden omyvatelný filtr Hygiene a 4 sáčky s-fresh® Crispy Bamboo pod referenčním č. USK11.

kliknutím zvětšíte
Balení, sada filtrů USK11 pro vysavač UltraFlex AEG / Electrolux / Zanussi
Balení, sada filtrů USK11 pro vysavač UltraFlex AEG / Electrolux / Zanussi Balení, sada filtrů USK11 pro vysavač UltraFlex AEG / Electrolux / Zanussi
balení
Kód:9001677112
Platforma značky:AEG / Electrolux / Zanussi
Cena vč. DPH : 719,- Kč
bez DPH : 594,- Kč
Cena EUR vč. DPH:29,55 EUR
Cena EUR bez DPH:24,42 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:LZE OBJEDNAT U DODAVATELE
Sklad:0 balení
EAN: 875752171653
Stav zboží: Nové zboží v původním obalu
Počet kusů / metrů v balení: 1
Dárek k nákupu: ANO

Základní sada ELECTROLUX je speciálně navržena pro váš vysavač UltraFlex.

S touto sadou máte k dispozici vše, co potřebujete k údržbě a obnově vašeho nového vysavače UltraFlex.

Tento omyvatelný jemný filtr chrání motor vašeho vysavače před prachovými částicemi v nádobce na prach. Abyste uchovali skvělý výkon vašeho vysavače UltraFlex, doporučujeme tento filtr pravidelně mýt. Můžete tak učinit jeho vyjmutím z vysavače a omytím pod tekoucí vodou, kdykoliv je viditelně znečištěn. Pravidelná výměna filtru vám zajistí silný proud vzduchu a vysoký sací výkon vašeho vysavače.

Omyvatelný filtr Hygiene zachycuje i ty nejjemnější částice pylů, výtrusů plísní, výměšků prachových roztočů a alergenů. K zajištění výkonu vašeho vysavače doporučujeme omýt tento filtr Hygiene vždy, je-li viditelně znečištěn. Filtr umyjte pod tekoucí vodou a před opětovným použitím jej nechte vyschnout.

Osvěžovač vzduchu s-fresh® Crispy Bamboo provoní vaší domácnost při každém vysávání jemnou, ale zřetelnou vůní. Použití je snadné - pouze otevřete sáček, vysypte granule na podlahu a poté je vysajte. Doporučujeme používat jeden sáček osvěžovače vzduchu na jeden sáček do vysavače.

Bezpečnostní pokyny pro s-fresh Crispy Bamboo:

  • Udržujte mimo dosah dětí.
  • Zamezte styku s očima.

Tato základní sada obsahuje jeden omyvatelný jemný prachový filtr, jeden omyvatelný filtr Hygiene a 4 sáčky s-fresh® Crispy Bamboo pod referenčním č. USK11.

Vložte dotaz a odpovíme co nejrychleji mailem

Jméno
Email ( @ )
Váš příspěvek
Opište prosím kód
antispam
     Více informací