Počet položek: 0 0,- Kč

Zákaznické benefity

Zákaznické benefity

Každý zákazník s celkovou hodnotou nákupu alespoň 500 Kč od nás obdrží mailem slevový kód ve výši 5% z celkové ceny nákupu do partnerského eshopu APPLIAS.cz.

 

Kdy slevový kód obdržím? Slevový kód dostanete 16. den po doručení zboží z Vaší stávající objednávky.

Jak slevový kód obdržím? Slevový kód spolu s instrukcemi k jeho využití obdržíte emailem na adresu, kterou jste uvedl/a při vytváření stávající objednávky.

Jak mohu slevový kód využít? Otevřete webový obchod na adrese spotrebice.applias.cz a vyberete si jakékoliv zboží v jakékoliv hodnotě. V košíku naleznete políčko, kam slevový kód vložíte a jeho hodnota se Vám okamžitě odečte od ceny nákupu.

Jaké zboží obchod nabízí? V obchodě naleznete celý sortiment elektrospotřebičů a elektroniky, počítače, telefony, svítidla a žárovky, baterie a nabíječky, nádobí, potřeby pro domácnost, úklid, dílnu a zahradu, volný čas, instalační materiál a dekorace.

Jaká je platnost slevového kódu? Na využití slevového kódu máte 7 dní.

Dostanou slevové kódy všichni zákazníci? Slevové kódy nemusí při každém nákupu obdržet zákazníci smluvních cenových skupin, kteří využívají cenových benefitů již při aktuálním nákupu. Všichni ostatní ano.

Obdržím slevový kód i v případě, že v zákonné lhůtě odstoupím od kupní smlouvy? Ne, v takovém případě o tuto výhodu bohužel přijdete.