Počet položek: 0 0,- Kč

Exkluzivita, záruka a garance nákupu v obchodě KUPaOPRAV.cz

Obchod KUPaOPRAV.cz dodržuje velmi přísná kritéria pro svou činnost. Čím je jedinečný a proč nabízí svým zákazníkům služby nejvyšší úrovně?

1. Obchod existuje od roku 2014, ale majitelé a zaměstnanci se zabývají oborem domácích spotřebičů více, než 30 let. Osobně známe vedoucí pracovníky všech našich dodavatelů a dokážeme vyřešit všechny případné potíže.

2. S našimi dodavateli a zástupci značek obchodujeme již mnoho let, jsme profesionály v obchodní a také servisní činnosti, kteří své práci perfektně rozumí.

3. Disponujeme vlastní servisní sítí, vlastními i smluvními servisními techniky, kteří umí vyřešit jakýkoliv problém s prodaným zbožím kdekoliv v naší vlasti.

4. Jsme velmi flexibilní v každé naší činnosti. Požadavky vyřizujeme ihned a umíme nabídnout vhodná řešení.

5. Garantujeme nejnižší cenu našeho zboží na českém trhu. V případě, že stejné zboží nabízí jiný obchod za lepší podmínky, celkovou cenu nákupu srovnáme a přidáme ještě něco navíc. Rozdíl vrátíme ve formě slevového kódu. Žádosti s důkazem posílejte prosím do 3 dnů po zakoupení zboží na garance@kupaoprav.cz .

 

Co u nás zákazník získá navíc, než u konkurence?

1. Absolutní prodejní a poprodejní servis k zakoupenému zboží. Návody, servisní dokumentace, profesionální poradenství od servisního technika, pomoc s instalací zboží. 

2. Prodlouženou záruku nejvýhodnějším způsobem. Pohlídáme i termíny a na požádání ji za Vás vyřídíme.

3. Příslušenství a náhradní díly k zakoupenému zboží.

4. Záruční servis prostřednictvím značkové servisní sítě a pozáruční servis

5. Garanci výhodného nákupu. Pokud se rozhodnete nepoužité zboží vrátit z důvodu, že nevyhovuje Vašim potřebám, vyhledáme vhodné řešení.

 

Náš tým o velikosti 24 zaměstnanců se o Vás vždy postará.

Logo KUPaOPRAV.cz