Počet položek: 0 0,- Kč

Opatření proti Coronavirusové infekci

Z Coronavirusu jsme se již oklepali a čas jde dál:


 

Vážení zákazníci,

v souvislosti s Coronavirovou infekcí bychom Vás rádi ubezpečili, že bezpečí našich zákazníků a zaměstnanců je na prvním místě a udělali následující opatření proti šíření nemoci COVID-19:

1. Sklad v Benátkách nad Jizerou jsme uzavřeli pro veřejnost a dočasně jsme znemožnili osobní odběr zboží

2. Naši administrativní pracovníci pracují z domova a v areálu našeho skladu se zdržují jen na nezbytně nutnou dobu, cca 4 hodiny týdně pro vyřízení vrácených zásilek a reklamací

3. Ve skladu jsou souběžně jen max. dva pracovníci pro přípravu zásilek, kteří jsou vybaveni rouškami nebo respirátory. Nikdo znašich zaměstnanců, ani žádný člen jejich rodin, nebo jejich sousedé, dosud nemocí COVID-19 neonemocněl.

4. Kurýři pro distribuci zásilek si balíčky vyzvedávají na určeném místě tak, aby se nesetkávali s žádným z našich zaměstnanců. I kurýři jsou vybaveni ochranou nosu a úst a nikdo z nich nevykazuje známky onemocnění.

5. K balení zásilek využíváme obalů z našeho skladu dříve nakoupených a omezujeme používání plastových výplní balíčků na nejnižší možnou míru (1-2% pro výplně velkých krabic a tlumící vrstva bublinkových obálek). Využíváme zejména papírové obaly a řezané kartonové výplně, kde se virus podle studie udrží kratší čas, než je doručovací doba. Nově nakoupené obalové materiály skladujeme po dobu dvou týdnů v samostatném skladu, že jsou využívány k distribuci našeho zboží

6. Ve skladech pravidelně rozprašujeme dezinfekci pro likvidaci virů

NÁKUP V OBCHODĚ KUPaOPRAV JE NAPROSTO BEZPEČNÝ A NEPŘEDSTAVUJE PRO ZÁKAZNÍKY ŽÁDNÉ BEZPEČNOSTNÍ RIZIKO.

Tyto viry v našich zásilkách nenajdete:

Coronavirus

Využíté zdroje:

https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/koronavirus-v-cesku-karton-povrch-plast_2003161536_pj

Služby obchodu KUPaOPRAV

 

© www.kupaoprav.cz