Počet položek: 0 0,- Kč

Pomocník s vyhledáváním náhradního dílu

Pomocník

Do vyhledávacího pole zadejte:

A. Číslo dílu, pokud jej znáte, můžete využít náš kód (SM01) nebo objednací číslo dílu (00651956,  1525398002 apod.) a sledujte nabídku našeptávače. Klikněte na LUPU nebo stlačte ENTER.

B. Produktové číslo spotřebiče, které je označeno jako ART nebo PNC nebo E-Nr. nebo model spotřebiče (SMI54M05/01, WG631, 911236001/00, 911236001 00 apod.). Označení pište do políčka po znacích a sledujte nabídku našeptávače. Pokud nabídka zmizí, zkuste přidat nebo odebrat mezeru nebo jiný volitelný znak, příp. dále nepokračujte a klávesou ENTER nebo kliknutím myší na LUPU nechte zobrazit nabídku.

C. Dva či více výrazů, třeba název dílu a značku (čerpadlo Bosch). Našeptávač žádnou nabídku nezobrazí, ale vyhledání bude úspěšné, pokud jsou obě slova v popisu některého dílu na libovolném místě použita. Klikněte na LUPU nebo stlačte ENTER.

D. Spotřebič a značku (pračka Gorenje), ale mějte na paměti, že zobrazené díly mohou pasovat do jiných modelů, než potřebujete, a výsledek důkladně prověřte. Klikněte na LUPU nebo stlačte ENTER.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNÝ DÍL? NEVADÍ! Obraťte se na náši zákaznickou podporu, která reaguje 365 dní v roce v řádu desítek minut.

V naší databázi jsou servisní dokumentace pro okolo 50 tisíc různých spotřebičů. Díl Vám vyhledáme a pošleme na něj odkaz, příp. učiníme nabídku. Naši dodavatelé jsou rychlí a levní - přes 95% náhradních dílů dokážeme zajistit za 1-3 pracovní dny.

Zde Vám pomůžeme vyhledat štítek na Vašem spotřebiči, abychom od Vás získali přesné označení, které pro správné vyhledávání potřebujeme.

 

© www.kupaoprav.cz