Počet položek: 0 0,- Kč

Pomocník s vyhledáváním náhradního dílu

Pomocník

Do vyhledávacího pole zadejte:

A. Číslo dílu, pokud jej znáte, můžete využít náš kód (SM01) nebo objednací číslo dílu (00651956,  1525398002 apod.) a sledujte nabídku našeptávače. Klikněte na LUPU nebo stlačte ENTER.

B. Produktové číslo spotřebiče, které je označeno jako ART nebo PNC nebo E-Nr. nebo model spotřebiče (SMI54M05/01, WG631, 911236001 00 apod.). Označení pište do políčka po znacích a sledujte nabídku našeptávače. Pokud nabídka zmizí, zkuste přidat nebo odebrat mezeru nebo jiný volitelný znak, příp. dále nepokračujte a klávesou ENTER nebo kliknutím myší na LUPU nechte zobrazit nabídku.

C. Dva či více výrazů, třeba název dílu a značku (čerpadlo Bosch). Našeptávač žádnou nabídku nezobrazí, ale vyhledání bude úspěšné, pokud jsou obě slova v popisu některého dílu na libovolném místě použita. Klikněte na LUPU nebo stlačte ENTER.

D. Spotřebič a značku (pračka Gorenje), ale mějte na paměti, že zobrazené díly mohou pasovat do jiných modelů, než potřebujete, a výsledek důkladně prověřte. Klikněte na LUPU nebo stlačte ENTER.

NENAŠLI JSTE POTŘEBNÝ DÍL? NEVADÍ! Obraťte se na náši zákaznickou podporu, která reaguje 365 dní v roce v řádu desítek minut.

V naší databázi jsou servisní dokumentace pro okolo 50 tisíc různých spotřebičů. Díl Vám vyhledáme a pošleme na něj odkaz, příp. učiníme nabídku. Naši dodavatelé jsou rychlí a levní - přes 95% náhradních dílů dokážeme zajistit za 1-3 pracovní dny.

Zde Vám pomůžeme vyhledat štítek na Vašem spotřebiči, abychom od Vás získali přesné označení, které pro správné vyhledávání potřebujeme.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace