Počet položek: 0 0 Kč

Ventilátor do potrubí plastový s časovačem E-vent Line EPK 10T

Specifikace: Ø100 mm, napájecí napětí 230 / 50 V/Hz, příkon 14 W, objemový průtok 100 m3/h, akustický tlak 40 dB(A) 1m, otáčky 2800 min -1, proud 0,07 A, max. teplota 50 °C, krytí výrobku IPX4, hmotnost 0,5 kg

kliknutím zvětšíte
Ventilátor do potrubí plastový s časovačem E-vent Line EPK 10T
Ventilátor do potrubí plastový s časovačem E-vent Line EPK 10TVentilátor do potrubí plastový s časovačem E-vent Line EPK 10TVentilátor do potrubí plastový s časovačem E-vent Line EPK 10TVentilátor do potrubí plastový s časovačem E-vent Line EPK 10T
balení
Kód:KLJ106-05095
Cena vč. DPH : 543 Kč
bez DPH : 449 Kč
Cena EUR vč. DPH:21,97 EUR
Cena EUR bez DPH:18,16 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:LZE OBJEDNAT U DODAVATELE
Obvykle odeslání za 1-2 týdny.
Sklad:0 balení
EAN: 8757521677755
Stav zboží: Nové zboží v původním obalu
Dárek k nákupu: ANO
Garance nejvýhodnějšího nákupu: ANO
Konektivita: Jak správně ihned vyhledat náhradní díl nebo příslušenství

POPIS VÝROBKU :

Domovní potrubní axiální ventilátor s časovým spínačem, vyrobený z kvalitního, lehce čistitelného, antistatického bílého ABS materiálu. Krytí výrobku je IPX4. Ventilátor E-vent EPK je určen pro dopravu čistého vzduch s maximální teplotou 50 °C. Ventilátor je možné osadit zpětnou klapkou EBDS 100.

Popis funkce časový spínač:

Časový spínač se dá nastavit v rozmezí 30 vteřin až 30 minut. Ventilátor se může připojit např. k vypínači, kterým je ovládané světlo.  Poté, co se v místnosti zhasne, ventilátor běží po nastavenou dobu  ( např.5 minut). Časový spínač je umístěn na desce (plošném spoji)  pod krytkou na čelní straně ventilátoru. Časový interval se nastaví pomocí timeru, který je součástí plošného spoje. Upozornění: všechny naše ventilátory s časovým spínačem mají bezpečnostní pojistku. Pokud tedy ventilátor budete spouštět sólo vypínačem ( nikoliv společně se světlem) tak budou mít zpoždění cca 3 - 5 vteřin. Je potřeba podržet vypínač v sepnutém stavu, než se ventilátor spustí. Je to z praktických důvodů. Pokud máte vedle sebe dva vypínače, jeden na světlo a druhý na ventilátor, tak to zpoždění zabrání nechtěnému spuštění ventilátoru.

Schéma zapojení ventilátoru s časovým spínačem:

 

U všech typů je prodloužená záruka na 36 měsíců.

MOTOR : 

Jednofázový asynchronní motor, má kluzná ložiska se stálou tukovou náplní pro celou dobu životnosti.

POUŽITÍ :

Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody, max.1,5 metru dlouhé, s malou tlakovou ztrátou, nebo pro ventilaci přes stěnu. Použití pro větrání toalet, koupelen, kuchyní, nebo sklepů, spižírny, ale i běžných interiérů.

MONTÁŽ VÝROBKU :

Ventilátor lze montovat v libovolné poloze, lze jej montovat jak na stěnu, tak na strop. Vsouvá se do potrubí, nebo do stěny.

 
KUP a OPRAV.cz na Firmy.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Vložte dotaz a odpovíme co nejrychleji mailem

Jméno
Email ( @ )
Váš příspěvek
Opište prosím kód
antispam
     Více informací