Počet položek: 0 0 Kč

Police dveří do chladničky Bosch Siemens - 00704424

Police dveří chladničky.

kliknutím zvětšíte
Police dveří do chladničky Bosch Siemens - 00704424 BSH - Bosch / Siemens náhradní díly
original
balení
Kód:BSHG00704424
Platforma značky:BSH - Bosch / Siemens náhradní díly
Cena vč. DPH : 622 Kč
bez DPH : 514 Kč
Cena EUR vč. DPH:24,50 EUR
Cena EUR bez DPH:20,25 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:LZE OBJEDNAT U DODAVATELE
Obvykle odeslání za 1-2 týdny.
Sklad:0 balení
EAN: 8757521718380
Stav zboží: Nové zboží v původním obalu
Původ produktu: Originál
Dárek k nákupu: ANO
Garance nejvýhodnějšího nákupu: ANO
Náročnost / odbornost práce: Snadná
Počet kusů / metrů v balení: 1
Šířka produktu ledničky (mm): 438
Výška produktu ledničky (mm): 55
Hloubka produktu ledničky (mm): 128
Konektivita: Jak správně ihned vyhledat náhradní díl nebo příslušenství

BSH - Bosch / Siemens: 00704424

Police v dveřích chladničky jsou obvykle určeny k ukládání menších potravin a nápojů, které máte snadný přístup. V chladničkách se mohou umisťovat různé police a regály v závislosti na konkrétním modelu a výrobci, ale zde jsou některé běžné druhy polic, které můžete najít v dveřích chladničky:

  1. Policové přihrádky pro láhve: Tyto police jsou často navrženy tak, aby byly dostatečně vysoké a pevné, aby udržely lahve s nápoji, jako jsou džusy, mléko, nebo limonády. Mohou mít také pružiny nebo držáky, které udržují lahve na místě.

  2. Menší police pro máslo a máslové náhražky: Tyto police jsou obvykle umístěny na horní části dveří chladničky a jsou navrženy tak, aby držely máslo, margarín a další podobné produkty.

  3. Police pro vajíčka: Můžete najít police s malými prohlubněmi nebo držáky pro uspořádání vajíček. Tyto police jsou určeny pro bezpečné uchování vajíček.

  4. Police pro koření a omáčky: Některé dveře chladničky mají menší police nebo regály, které jsou vhodné pro uskladnění koření, omáček a dalších malých lahviček a obalů.

  5. Výsuvné police: V některých moderních chladničkách najdete výsuvné police, které umožňují snadný přístup k obsahu dveří.

  6. Police na nápoje: Tyto police jsou navrženy pro uskladnění plechovek nebo lahví s nápoji, jako jsou piva nebo sodovky. Mohou být také nastavitelné, aby se vešly různé velikosti obalů.

  7. Police na potraviny pro snadný přístup: V některých modelech najdete police, které jsou vhodné pro uskladnění častěji používaných potravin, jako jsou máslo, džemy nebo sýry, a které jsou umístěny tak, aby byly snadno dosažitelné.

Zde zmíněné druhy polic jsou pouze některé z možností, které můžete najít v dveřích chladničky. Je důležité dodržovat pokyny výrobce a nezatěžovat police příliš těžkými předměty, aby se zabránilo jejich poškození nebo nebezpečímu pádu při otevírání dveří.

 

BSH

 
KUP a OPRAV.cz na Firmy.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Vložte dotaz a odpovíme co nejrychleji mailem

Jméno
Email ( @ )
Váš příspěvek
Opište prosím kód
antispam
     Více informací