Počet položek: 0 0 Kč

Ventilátor E-vent Matic EWM 15 - s časovačem a automatickou žaluzií

Specifikace: Ø 150 mm, napájecí napětí 230 / 50 V/Hz, příkon 30 W, objemový průtok 320 m3/h, akustický tlak 45 dB(A) 1m, otáčky 2800 min -1,proud 0,19 A, max. teplota 50 °C, krytí výrobku IPX4, hmotnost 1,2 kg

kliknutím zvětšíte
Ventilátor E-vent Matic EWM 15 - s časovačem a automatickou žaluzií
Ventilátor E-vent Matic EWM 15 - s časovačem a automatickou žaluziíVentilátor E-vent Matic EWM 15 - s časovačem a automatickou žaluzií
balení
Kód:KLJ82-05089
Cena vč. DPH : 1 163 Kč
bez DPH : 961 Kč
Cena EUR vč. DPH:45,88 EUR
Cena EUR bez DPH:37,92 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:LZE OBJEDNAT U DODAVATELE
Obvykle odeslání za 1-2 týdny.
Sklad:0 balení
EAN: 8757521677762
Stav zboží: Nové zboží v původním obalu
Dárek k nákupu: ANO
Garance nejvýhodnějšího nákupu: ANO
Konektivita: Jak správně ihned vyhledat náhradní díl nebo příslušenství

POPIS VÝROBKU :

Domovní axiální ventilátor E-vent Matic s časovačem a elektricky ovládanou automatickou žaluzií, vhodný pro montáž na stěnu i do stropu. Je vyrobený z kvalitního, lehce čistitelného, antistatického bílého plastu, materiál ABS. Krytí výrobku je IPX4. Automatická žaluzie zabraňuje pronikání pachů a hluku z vedlejšího  interiéru, nebo chladného vzduchu z exteriéru. Ventilátor E-vent Matic je určen pro dopravu čistého vzduchu s maximální teplotou 50 °C. 

U všech typů je prodloužená záruka na 36 měsíců!

MOTOR : 

Jednofázový asynchronní motor, má kluzná ložiska se stálou tukovou náplní pro celou dobu životnosti.

POUŽITÍ :

Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody nebo pro ventilaci přes stěnu. Použití pro větrání toalet, koupelen, kuchyní, nebo sklepů, ale i běžných interiérů. Automatická žaluzie se otevírá  po zapnutí a automaticky se uzavře po vypnutí ventilátoru. Automatická žaluzie zabraňuje pronikání pachů, hluku, z vedlejšího  interiéru, nebo chladného vzduchu z exteriéru. Při použití ventilátoru s automatickou žaluzií není nutné použít zpětnou klapku ani venkovní gravitační žaluziovou mřížku. 

Ventilátor E-vent Matic T je osazen časovým spínačem, který se dá nastavit v rozmezí 30 vteřin až 30 minut. Ventilátor se připojí k vypínači, kterým je ovládané světlo.  Poté, co se v místnosti zhasne, ventilátor běží po nastavenou dobu ( např.5 minut). Časový spínač je umístěn na desce (plošném spoji)  pod krytkou na čelní straně ventilátoru a časový interval se nastaví pomocí timeru, který je součástí plošného spoje. Upozornění: všechny naše ventilátory s časovým spínačem mají bezpečnostní pojistku.

 

 MONTÁŽ VÝROBKU :

Ventilátor je vybaven montážním kroužkem pro snadnou instalaci. Ventilátor lze montovat jak na stěnu tak na strop.

 
KUP a OPRAV.cz na Firmy.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Vložte dotaz a odpovíme co nejrychleji mailem

Jméno
Email ( @ )
Váš příspěvek
Opište prosím kód
antispam
     Více informací